Na początku każdego przedsięwzięcia rodzi się pewna myśl, idea

Zarodek, który nie powstaje samoistnie, który nie dryfuje bezwładnie w próżni. Ma swój początek… Myśl ta rodzi się w wyobraźni innowatora, który z czasem ją nakierunkowuje, transformuje, by następnie wcielić ją w życie. Tak powstało rêve (z francuskiego- marzenie), idea wykreowania marki w postaci innowacyjnych kuchni. revve innovative kitchens narodziła się w głowie Piotra Wnuk w oparciu o jego bogate i zróżnicowane doświadczenia, osobiste marzenia oraz wizję.


A wszystko zaczęło się tak:

1995-1998 Piotr Wnuk pracując wówczas w firmie Kler o europejskiej renomie, dzięki szczęściu (nieobecności szefa stolarni) odbiera surowiec od dostawcy w postaci desek o jak się okazuje zawyżonej klasie jakości. Kompetencje oraz oszczędności powstałe w wyniku uznania reklamacji powodują, że Dyrektor Generalny powierza jemu obowiązki prowadzenia zakupów drewna. Zaczyna zamawiać surowiec bezpośrednio z lasów zanim ten zostanie poddany obróbce w tradycyjnym tartaku. Zmienia również sposób jego suszenia. Zamiast konwencjonalnego sposobu, wprowadza innowacyjne suszenie metodą próżniową. Te działania przynoszą firmie obok znacznych oszczędności, podwyższenie klasy drewna, przez co finalnie wzrosła jakość gotowych mebli. Od podstaw tworzy również Dział Konstrukcyjno-Technologiczny, buduje zespół, wprowadza komputerowe projektowanie i nowy standard dokumentacji oraz oprogramowanie do sterowania obrabiarkami numerycznymi. Czym przenosi stolarnię firmę KLER wraz z zespołem w nowy wymiar innowacji.

 

1998 – Piotr Wnuk obejmuje stanowisko managera do spraw produkcji i sprzedaży w firmie Mebel Rust, na tamte czasy producenta mebli: do hoteli, kuchennych, sypialnianych, młodzieżowych, łazienkowych i stołowych. Rozpoczyna zarządzanie firmą pod egidą Ernesta Rusta (założyciel Mebel Rust) i Mariana Rusta (syn). Piotr Wnuk koncentruje działanie całej firmy wokół tematu mebli kuchennych, za zgodą i we współpracy z właścicielami firmy. Postanawia również wytypować firmę Blum na strategicznego partnera biznesowego, specjalizującego się w okuciach meblowych.

 

1999 – Piotr Wnuk wypracowuje misję firmy i stawia wizję przed zespołem „Do 2005 roku staniemy się nr 1 w Polsce oczami klientów w meblach kuchennych, w segmentach średnim i premium” Inwestuje w ludzi i synergie. Przebudowuje myślenie by zespół sprostał wymaganiom rynku. Rekrutuje mocne jednostki, szkoli i motywuje ludzi wyciągając z nich ukryte talenty.

2000 – Wdraża z pomocą zespołu innowację światowego formatu „SILENT DRAWER” (cichy domyk szuflady). W tym czasie na świecie była to absolutna nowość technologiczna, dotychczas jeszcze nieobecna na rynku.


2004 – Na skutek rok do roku zwiększających się obrotów firmy rzędu kilkudziesięciu procent, firma uzyskuje referencje na piśmie, oznacza to nic innego, jak początek bycia czołowym odbiorcą w Polsce dla takich marek jak BSH (Marki Gaggenau, Siemens, Bosch), Whirlpool, Franke i Blum. Otrzymuje też nagrodę Gazele Biznesu 2004 od dziennika gospodarczego Puls Biznesu oraz Era Biznesu i tytuł potwierdzający przynależność do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się w branży. Sam Piotr Wnuk dzięki konsekwentnie i sukcesywnie prowadzonych działaniach trafił do grona 100 najlepszych managerów branży meblarskiej czasopisma Publikator.


2006 – Firma współzarządzana przez Mariana Rusta i Piotra Wnuka otrzymuje nagrodę konsumentów w Polsce: The Best of Poland

2011 – Piotr Wnuk kreuje i wprowadza swoją autorską koncepcję PERSONAL DECOR SYSTEM i SHINING STARS CONSTELATION ideę podświetlanego obrazu/pasji, pokazywaną jako obraz w ramie użytkowej mebli i w elementach okładzin ścian, umożliwiającą stworzenie galerii ze swoimi pasjami w prywatnym domu.

innowacyjne kuchnie

2014 – Piotr Wnuk zakłada własną firmę, obecna nazwa revve gdzie rozwija koncept luksusowych wnętrz kuchennych. Adresowany dla wymagających klientów na świecie. Nic nie jest tu przypadkowe, nazwa od francuskiego słowa reve - marzenie, godło ”r” czy hasło INNOVATIVE KITCHEN. Niesie zamierzony przekaz o nowatorskich kuchniach dla tych, których znudziła już standardowa oferta rynku. To wyjście z zaułka konwencjonalnych i nudnych aranżacji. Oferta dla wymagających klientów, szukających nowego i niesztampowego zaaranżowania kuchennego wnętrza spersonalizowanego pod siebie.

2015 – Marka Piotra i współwłaścicieli zakłada pierwszy punkt franczyzobiorcy w Dubaju

premiera w mediolanie RS6

2016 – Firma Piotra wypracowuje wraz dr Hab. Krystyną Łuczak Surówką - historykiem sztuki i zarazem krytykiem designu nowość światowego formatu RS6. Dochodzi tu do przełamania szablonowego podejścia do designu uchwytów. Zamiast tradycyjnego, pionowego lub poziomego układu uchwytów, wprowadza nowy wymiar estetyki, ergonomii i elastyczności. System diagonalny usytuowania ich w połączeniu z „PERSONAL DECOR”. RS6 ma premierę na największych targach na świecie w Mediolanie. RS6 zostaje laureatem konsumentów w konkursie Design dla Konesera, miesięcznika Dobre Wnętrze. Tyle że zgłoszona przez Piotra pod nazwą firmy gdzie Piotr jest Dyrektorem Generalnym. Ostatecznie strony nie dogadały się i firma revve pozostała do dzisiaj jedynym właścicielem kolekcji rs6.

2017 – To rok poważnych zmian na lepsze, a przede wszystkim firma revve znacznie poprawia swą infrastrukturę, aliansy z innymi firmami i zaplecze produkcyjne gwarantując tym samym swym klientom wysoki poziom jakości. Dodatkowo pozyskuje kilku doświadczonych designerów wnętrz do współpracy i rozpoczyna negocjacje z kilkoma odbiorcami z innych krajów.

revve w USA

2018 – Firma revve powołuje przedstawicielstwo na wschodnie USA, na Florydzie w Vero Beach.